Easy Media Gallery - en to sk_SK translation catalogue (102 entries)

en: Settings
sk_SK: Nastavenia

en: Donate
sk_SK: Prispejte

en: Tutorials
sk_SK: návody

en: Rate Us
sk_SK: Ohodnoť nás

en: Add New Media
sk_SK: Pridávanie nových médií

en: Edit Media
sk_SK: editovat médiá

en: New Media
sk_SK: nové médiá

en: View Media
sk_SK: pohľad Media

en: Search Media
sk_SK: hľadanie Media

en: No Media Found
sk_SK: Žiadne Media Nájdené

en: No Media Found In Trash
sk_SK: No Media nájdené v koši

[ctx: column name]
en: Title
sk_SK: Názov

en: Thumbnails
sk_SK: Miniatúry

en: Type
sk_SK: Typ

en: Categories
sk_SK: Kategórie

en: Overview
sk_SK: Prehľad

en: Use this widget to display your media as a widget.
sk_SK: Použite tento widget zobraziť vaše médiá ako widget.

en: Easy Media Gallery Settings
sk_SK: Nastavenie Easy Media Gallery

en: Most Used
sk_SK: most Použité

en: Sorter
sk_SK: Triedič

en: Simply drag the Media up or down and they will be saved in that order. Media at the top will appear first.
sk_SK: Jednoducho pretiahnite médiám nahor alebo nadol a budú uložené v tomto poradí. Médiá v hornej objaví ako prvý.

en: Sort Media
sk_SK: Radenie Media

en: We recommend you to enable plugin Auto Update so you will get the latest features and other important updates of Easy Media Gallery.<br />Click <a href="#"><strong><span id="doautoupdate">here</span></strong></a> to enable Auto Update.
sk_SK: Odporúčame vám povoliť Earth automatické aktualizácie, takže budete mať najnovšie funkcie a ďalšie dôležité aktualizácie Easy Media Gallery. <br /> Kliknite <a href="#"><strong><span id="doautoupdate">tu</span></strong></a> pre umožnenie Auto Update.

en: Free Install Plugins
sk_SK: Nainštalujte pluginy

en: UPGRADE PRO VERSION
sk_SK: Upgrade na verziu Pro

en: There was an error retrieving the list from the server. Please try again later.
sk_SK: Došlo k chybe pri načítaní zoznamu zo servera. Skúste neskôr prosím.

en: Fill your Affiliate Account Email or Payment Email and press Connect button to start earn extra Money with us!
sk_SK: Naplňte svoje tlačidlo partnerský e-mailové konto alebo platba E-mail a stlačte tlačidlo Pripojiť začať zarábať peniaze navyše s nami!

en: Account Email or Payment Email
sk_SK: E-mailový účet alebo platba e-mail

en: How does it work?
sk_SK: Ako to prebieha?

en: After successfully registered with our Affiliate program what you have to do just :
sk_SK: Po úspešnom prihlásení k nášmu Partnerský program, čo máte robiť len:

en: Fill your Affiliate Account Email or Payment Email in field above and Hit Connect button
sk_SK: Naplňte svoj partnerský e-mailové konto či platobnou E-mail v poli vyššie a Hit tlačidlo Pripojiť

en: After connected you will see green connected status
sk_SK: Po pripojený uvidíte zelené pripojených

en: Check your gallery and you will find your affiliate link in the bottom of your gallery like in the right side screenshot
sk_SK: Skontrolujte si galériu a nájdete váš partnerský odkaz v dolnej časti galérie ako v pravej strane obrazovky

en: Now when individuals follow that link and subsequently make a purchase, you will be credited for the transaction and you will receive a payout
sk_SK: Teraz, keď jednotlivci nasledovať tento odkaz a následne vykonať nákup, bude vám pripísalo k transakcii a budete dostávať výplatu

en: Congratulations! You are ready to start to earn extra money with us :)
sk_SK: Blahoželáme! Ste pripravení začať zarábať peniaze navyše u nás :)

en: Media Categories
sk_SK: mediálne kategórie

en: AMAZING Pro Version DEMO
sk_SK: Úžasné Pre verzie DEMO

en: Upgrade to Pro Version
sk_SK: Upgrade na verziu Pro

en: Media Options
sk_SK: možností médií

en: Media Type
sk_SK: Typ média

en: Choose the item type.
sk_SK: Vyberte typ položky.

en: Video Options
sk_SK: Nastavenie Videa

en: Paste video URL to field below.
sk_SK: Vložiť Video URL do poľa nižšie.

en: Video URL
sk_SK: Videa URL

en: Video Size
sk_SK: Veľkost Videa

en: If ON, video size will use the default settings on the control panel.
sk_SK: Ak je zapnuté, veľkosť videa použiť predvolené nastavenia na ovládacom paneli.

en: Select Multiple Images
sk_SK: Vybrať viac snímok

en: Click Add Images button to select image from your Wordpress Media Library.
sk_SK: Kliknite na tlačidlo Pridať tlačidlo Obrazy a vyberte obrázok zo svojho Wordpress knižnice médií.

en: Full-size image control
sk_SK: Ovládanie obrázku v plnej veľkosti

en: If ON, image which exceeds the specified size limit will be automatically resized. You can change image size limit through plugin control panel.
sk_SK: Ak je zapnuté, obraz, ktorý prekročí stanovený limit veľkosti bude automaticky upravovaná. Môžete zmeniť imidž obmedzenie veľkosti pomocou ovládacieho panela plugin.

en: Use information of each image
sk_SK: Použiť informácie o každej snímke

en: If ON, each image will use individual title based on Wordpress Media informations. If OFF, this gallery will use title, sub title and description from Media Information below.
sk_SK: Ak je zapnuté, každý snímok použité individuálne titul na základe informácií Wordpress Media. Ak OFF, bude táto galéria používať názov, sub názov a popis z mediálnej informácie nižšie.

en: Upload audio or paste audio URL on field below. Is it possible to use audio external source.
sk_SK: Nahrávanie audio alebo vložte adresu URL zvuku na poli nižšie. Je možné použiť externý zdroj zvuku.

en: Select Image
sk_SK: Označiť Obrázok

en: You can upload image with supported file types: jpg, jpeg, gif, png.
sk_SK: Môžete nahrať obrázok s podporovanými typy súborov: JPG, JPEG, GIF, PNG.

en: Image URL
sk_SK: URL obrázku

en: Select or upload your image.
sk_SK: Vyberte alebo nahrať na disk.

en: Media Information
sk_SK: mediálne informácie

en: Input basic info for this media.
sk_SK: Vstupné základné informácie pre toto médium.

en: Media Title
sk_SK: Media Názov

en: Enter a media title.
sk_SK: Zadajte názov média.

en: Media Subtitle
sk_SK: Media titulky

en: You can use this field for (ex: author, title track, etc.)
sk_SK: Môžete použiť toto pole pre (ex: autor, názov skladby, atď.)

en: Check it Out!
sk_SK: Skontrolovať to!

en: Just Like, Share or Subscribe and Get Free Updates
sk_SK: Just Like, akcie alebo Prihlásiť sa a získajte zdarma aktualizácie

en: Video Tutorials
sk_SK: video Návody

en: Share Easy Media Gallery
sk_SK: Podiel Easy Media Gallery

en: New Plugin, check it out!
sk_SK: New Plugin, skontrolujte si to!

en: By %s
sk_SK: Av %s

en: Install %s now
sk_SK: Nainštalovať %s teraz

en: Install Now
sk_SK: Nainštalovať teraz

en: Update %s now
sk_SK: Aktualizácia%s teraz

en: Update Now
sk_SK: Aktualizovať teraz

en: This plugin is already installed and is up to date
sk_SK: Tento modul je už nainštalovaný a je aktuálna

[ctx: plugin]
en: Installed
sk_SK: Inštalované

en: More information about %s
sk_SK: Viac informácií o%s

en: More Details
sk_SK: Viac detailov

en: Last Updated:
sk_SK: Naposledy aktualizované:

en: Untested with your version of WordPress
sk_SK: Nevyskúšaný s vašou verziou WordPress

en: <strong>Incompatible</strong> with your version of WordPress
sk_SK: <strong>Nekompatibilné</strong> s vašou verziou WordPress

en: <strong>Compatible</strong> with your version of WordPress
sk_SK: <strong>Kompatibilný</strong> s vašou verziou WordPress

en: UPGRADE to PRO
sk_SK: Prejdite na verziu Pro!

en: Comparison
sk_SK: Porovnanie

en: What's New
sk_SK: Čo je Nové

en: Getting Started
sk_SK: Príprava na Použitie

en: Free Plugins
sk_SK: Voľné Plugins

en: Premium Plugins
sk_SK: premium Plugins

en: There are no complicated instructions for using Easy Media Gallery because this plugin designed to make all easy. Please watch the following video and we believe that you will easily to understand it just in minutes :
sk_SK: Nie sú žiadne zložité pokyny pre používanie Easy Media Gallery, pretože tento plugin navrhnutý tak, aby vôbec jednoduché. Pozrite sa na nasledujúce videá a veríme, že budete ľahko pochopiť len v minútach:

en: How to Create Simple Photo Albums
sk_SK: Ako vytvoriť jednoduché fotoalbumy

en: How to Create Simple Gallery
sk_SK: Ako vytvoriť jednoduchý galerijnej

en: Video Tutorials on Youtube Channel
sk_SK: Video Návody na Youtube kanáli La Manche

en: DEMO ( Video )
sk_SK: DEMO (Video)

en: This plugin comes with instructional training videos that walk you through every aspect of setting up your new media gallery. We recommend to following these videos to create new media. This user manual is only intended to be a reference guide.
sk_SK: Tento plugin je dodávaný s inštruktážnych učebných videí, ktoré vás prevedú každým aspektom nastavenie nového mediálne galériu. Odporúčame nasledujúcich videí pre vytvorenie nového média. Táto užívateľská príručka je zamýšľaný ako referenčná príručka iba.

en: No valid changelog was found.
sk_SK: Nebol nájdený platný changelog.

[ctx: easy-media-gallery]
en: Add New Category
sk_SK: Novej kategórie

en: Add New Category
sk_SK: Pridať novú kategóriu

en: Edit Category
sk_SK: Upraviť kategóriu

en: New Category
sk_SK: Novej kategórie

en: View Category
sk_SK: Pohľad Kategória

en: Search Category
sk_SK: Vyhľadávanie Kategórie

en: No Category found
sk_SK: nájdená žiadna kategória

en: No Category found in Trash
sk_SK: našiel v koši nie Kategórie
