Easy Media Gallery v1.2.15 - en to cs_CZ translation catalogue (105 entries)

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Donate
cs_CZ: Přispět

en: Tutorials
cs_CZ: Tutoriály

en: Rate Us
cs_CZ: Ohodnoťte nás

en: Add New Media
cs_CZ: Přidávání nových médií

en: Easy Media Item
cs_CZ: Easy Media položky

en: Edit Media
cs_CZ: Editovat Media

en: New Media
cs_CZ: Nová média

en: View Media
cs_CZ: Zobrazit média

en: Search Media
cs_CZ: Vyhledat Media

en: No Media Found
cs_CZ: Žádné médium nenalezeno

en: No Media Found In Trash
cs_CZ: Žádné médium nenalezeno v koši

en: Parent Media
cs_CZ: Mateřské Media

[ctx: column name]
en: Title
cs_CZ: Název

en: Thumbnails
cs_CZ: Náhledy

en: Type
cs_CZ: Druh

en: Categories
cs_CZ: Kategorie

en: None
cs_CZ: Není

en: Overview
cs_CZ: Přehled

en: Use this widget to display your media as a widget.
cs_CZ: Použijte tento widget zobrazit vaše média jako widget.

en: Easy Media Gallery Settings
cs_CZ: Nastavení Galerie Easy Media

en: Most Used
cs_CZ: Nejčastěji používané

en: Sorter
cs_CZ: Řazení

en: Simply drag the Media up or down and they will be saved in that order. Media at the top will appear first.
cs_CZ: Jednoduše přetáhněte Media nahoru nebo dolů a budou uloženy v tomto pořadí. Média v horní části se objeví jako první.

en: Sort Media
cs_CZ: Seřadit Media

en: No items found, why not %screate one%s?
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné položky, why not %screate one%s?\

en: We recommend you to enable plugin Auto Update so you will get the latest features and other important updates of Easy Media Gallery.<br />Click <a href="#"><strong><span id="doautoupdate">here</span></strong></a> to enable Auto Update.
cs_CZ: Doporučujeme vám povolit Earth automatické aktualizace, takže budete mít nejnovější funkce a další důležité aktualizace Easy Media Gallery. <br /> Klikněte <a href="#"><strong><span id="doautoupdate">zde</span></strong></a> pro umožnění Auto Update.

en: Free Install Plugins
cs_CZ: Instalovat pluginy

en: UPGRADE PRO VERSION
cs_CZ: UPGRADE PRO VERZE

en: There was an error retrieving the list from the server. Please try again later.
cs_CZ: Došlo k chybě při načítání seznamu ze serveru. Prosím zkuste to znovu později.

en: Fill your Affiliate Account Email or Payment Email and press Connect button to start earn extra Money with us!
cs_CZ: Naplňte své tlačítko partnerský e-mailový účet nebo platba E-mail a stiskněte tlačítko Připojit začít vydělávat peníze navíc s námi!

en: Account Email or Payment Email
cs_CZ: E-mailový účet nebo platba e-mail

en: How does it work?
cs_CZ: Jak to celé funguje?

en: After successfully registered with our Affiliate program what you have to do just :
cs_CZ: Po úspěšném přihlášení k našemu Partnerský program, co máte dělat jen:

en: Fill your Affiliate Account Email or Payment Email in field above and Hit Connect button
cs_CZ: Naplňte svůj partnerský e-mailový účet či platební E-mail v poli výše a Hit tlačítko Připojit

en: After connected you will see green connected status
cs_CZ: Po připojen uvidíte zelené ipojenych

en: Check your gallery and you will find your affiliate link in the bottom of your gallery like in the right side screenshot
cs_CZ: Zkontrolujte si galerii a najdete váš partnerský odkaz v dolní části galerie jako v pravé straně obrazovky

en: Now when individuals follow that link and subsequently make a purchase, you will be credited for the transaction and you will receive a payout
cs_CZ: Nyní, když jednotlivci následovat tento odkaz a následně provést nákup, bude vám připsáno k transakci a budete dostávat výplatu

en: Congratulations! You are ready to start to earn extra money with us :)
cs_CZ: Gratulace! Jste připraveni začít vydělávat peníze navíc u nás :)

en: Media Categories
cs_CZ: Media kategorie

en: AMAZING Pro Version DEMO
cs_CZ: ÚŽASNÁ Pro verze DEMO

en: Upgrade to Pro Version
cs_CZ: Upgrade na verzi Pro

en: Media Options
cs_CZ: Volby Media

en: Media Type
cs_CZ: Druh Media

en: Choose the item type.
cs_CZ: Vyberte typ položky.

en: Video Options
cs_CZ: Volby videa

en: Paste video URL to field below.
cs_CZ: Vložte adresu URL videa do pole níže.

en: Video URL
cs_CZ: URL videa

en: Video Size
cs_CZ: Velikost videa

en: If ON, video size will use the default settings on the control panel.
cs_CZ: Pokud je zapnuto, bude velikost videa používat výchozí nastavení na ovládacím panelu.

en: Select Multiple Images
cs_CZ: Vybrat více snímků

en: Click Add Images button to select image from your Wordpress Media Library.
cs_CZ: Klepněte na tlačítko Přidat tlačítko Obrazy a vyberte obrázek ze svého Wordpress knihovny médií.

en: Full-size image control
cs_CZ: Obrázek v plné velikosti

en: If ON, image which exceeds the specified size limit will be automatically resized. You can change image size limit through plugin control panel.
cs_CZ: Pokud je zapnuto, bude obraz, který překročí zadaný limit velikosti automaticky zmenšen. Můžete změnit velikost obrazu limitu prostřednictvím panelu plugin ovládání.

en: Use information of each image
cs_CZ: Použít informace o každém snímku

en: If ON, each image will use individual title based on Wordpress Media informations. If OFF, this gallery will use title, sub title and description from Media Information below.
cs_CZ: Pokud je zapnuto, bude každý snímek používají individuální titul na základě informací Wordpress Media. Pokud OFF, bude tato galerie používat název, sub název a popis z mediální informace níže.

en: Audio Options
cs_CZ: Audio volby

en: Upload audio or paste audio URL on field below. Is it possible to use audio external source.
cs_CZ: Nahrávání audio nebo vložte adresu URL zvuku na poli níže. Je možné použít externí zdroj zvuku.

en: Audio Path
cs_CZ: Audio cesta

en: Select Image
cs_CZ: Výběr obrázku

en: You can upload image with supported file types: jpg, jpeg, gif, png.
cs_CZ: Můžete nahrát obrázek s podporovanými typy souborů: JPG, JPEG, GIF, PNG.

en: Image URL
cs_CZ: URL obrázku

en: Select or upload your image.
cs_CZ: Vyberte nebo nahrajte z disku.

en: Media Information
cs_CZ: informace o médiu

en: Input basic info for this media.
cs_CZ: Zadejte základní informace o tomto médiu.

en: Media Title
cs_CZ: Název Media

en: Enter a media title.
cs_CZ: Zadejte název média.

en: Media Subtitle
cs_CZ: Titulky Media

en: You can use this field for (ex: author, title track, etc.)
cs_CZ: Můžete použít toto pole k (ex: autor, název skladby, apod.)

en: Check it Out!
cs_CZ: Ověřte si to!

en: Just Like, Share or Subscribe and Get Free Updates
cs_CZ: Just Like, akcie nebo Přihlásit se a získejte zdarma aktualizace

en: Video Tutorials
cs_CZ: Video Návody

en: Share Easy Media Gallery
cs_CZ: Podíl Easy Media Gallery

en: New Plugin, check it out!
cs_CZ: New Plugin, zkontrolujte si to!

en: By %s
cs_CZ: Publikoval %s

en: Install %s now
cs_CZ: Nainstalovat %s nyní

en: Install Now
cs_CZ: Nainstalovat nyní

en: Update %s now
cs_CZ: Aktualizovat %s

en: Update Now
cs_CZ: aktualizovat nyní.

[ctx: plugin]
en: Installed
cs_CZ: Nainstalované

en: More information about %s
cs_CZ: Více informací o%s

en: More Details
cs_CZ: Více detailů

en: Last Updated:
cs_CZ: Naposledy aktualizováno:

en: %s ago
cs_CZ: před %s

en: Untested with your version of WordPress
cs_CZ: Nevyzkoušený s vaší verzí WordPress

en: <strong>Incompatible</strong> with your version of WordPress
cs_CZ: <strong>Nekompatibilní</strong> s vaší verzí WordPress

en: <strong>Compatible</strong> with your version of WordPress
cs_CZ: <strong>Kompatibilní</strong> s vaší verzí WordPress

en: UPGRADE to PRO
cs_CZ: Koupit Pro verzi

en: Comparison
cs_CZ: Srovnání

en: There are no complicated instructions for using Easy Media Gallery because this plugin designed to make all easy. Please watch the following video and we believe that you will easily to understand it just in minutes :
cs_CZ: Nejsou žádné složité pokyny pro používání Easy Media Gallery, protože tento plugin navržen tak, aby vůbec snadné. Podívejte se na následující videa a věříme, že budete snadno pochopit jen v minutách:

en: How to Create Simple Photo Albums
cs_CZ: Jak vytvořit jednoduché fotoalba

en: How to Create Simple Gallery
cs_CZ: Jak vytvořit jednoduchý galerijní

en: Video Tutorials on Youtube Channel
cs_CZ: Video Návody na Youtube kanálu La Manche

en: Need Help?
cs_CZ: Potřebujete pomoc?

en: DEMO ( Video )
cs_CZ: DEMO (Video)

en: This plugin comes with instructional training videos that walk you through every aspect of setting up your new media gallery. We recommend to following these videos to create new media. This user manual is only intended to be a reference guide.
cs_CZ: Tento plugin je dodáván s instruktážních výukových videí, které vás provedou každým aspektem nastavení nového mediální galerii. Doporučujeme následujících videí pro vytvoření nového média. Tato uživatelská příručka je zamýšlen jako referenční příručka pouze.

[ctx: taxonomy general name]
en: Easy Media Gallery
cs_CZ: Easy Media Galerie

[ctx: taxonomy singular name]
en: Easy Media Gallery
cs_CZ: Easy Media Galerie

en: Add New Category
cs_CZ: Přidejte novou kategorii

en: Edit Category
cs_CZ: Upravit kategorii

en: New Category
cs_CZ: Nová kategorie

en: View Category
cs_CZ: Zobrazit kategorii

en: Search Category
cs_CZ: Vyhledat kategorii

en: No Category found
cs_CZ: Žádná kategorie nalezená

en: No Category found in Trash
cs_CZ: Žádná kategorie nalezená v koši
