Easy Media Gallery - en to bg_BG translation catalogue (108 entries)

en: Settings
bg_BG: Настройки

en: Donate
bg_BG: Дарение

en: Tutorials
bg_BG: Помагала

en: Rate Us
bg_BG: Оценете ни

en: Add New Media
bg_BG: Нови медии

en: Edit Media
bg_BG: Редактиране на Медия

en: New Media
bg_BG: Нови медии

en: View Media
bg_BG: Прегледай медия

en: Search Media
bg_BG: Търсене медия

en: No Media Found
bg_BG: Няма намерена медия

en: No Media Found In Trash
bg_BG: Няма носител, намерени в кошчето

[ctx: column name]
en: Title
bg_BG: Заглавие

en: Thumbnails
bg_BG: Миниатюри

en: Type
bg_BG: Тип

en: Categories
bg_BG: Категориии

en: None
bg_BG: Нищо

en: Overview
bg_BG: Преглед

en: Use this widget to display your media as a widget.
bg_BG: Използвайте тази джаджа да покаже вашите медии като джаджа.

en: Most Used
bg_BG: Най-използваният

en: Sorter
bg_BG: Сортировач

en: Simply drag the Media up or down and they will be saved in that order. Media at the top will appear first.
bg_BG: Просто плъзнете медиите нагоре или надолу и те ще бъдат записани в този ред. Медиите в горната част ще явявам се пръв.

en: Sort Media
bg_BG: Сортиране медии

en: We recommend you to enable plugin Auto Update so you will get the latest features and other important updates of Easy Media Gallery.<br />Click <a href="#"><strong><span id="doautoupdate">here</span></strong></a> to enable Auto Update.
bg_BG: Препоръчваме ви да активирате плъгин за автоматично актуализиране, така че ще получите най-новите функции и други важни актуализации на Easy медия галерия.<br>Щракнете <a href="#"><strong><span id="doautoupdate">тук</span></strong></a> да се даде възможност за автоматично актуализиране.

en: Demo
bg_BG: Демо

en: Free Install Plugins
bg_BG: Безплатно инсталиране на плъгини

en: Premium Plugin
bg_BG: Премия плъгин

en: UPGRADE PRO VERSION
bg_BG: НАДГРАЖДАНЕ НА ПРО ВЕРСИЯ

en: There was an error retrieving the list from the server. Please try again later.
bg_BG: Възникна грешка при извличане на списъка от сървъра. Моля, опитайте отново по-късно.

en: Fill your Affiliate Account Email or Payment Email and press Connect button to start earn extra Money with us!
bg_BG: Попълнете вашия партньорски акаунт имейл или плащане имейл и натиснете бутона Connect, за да започнете да печелите допълнителни пари с нас!

en: Account Email or Payment Email
bg_BG: Имейл акаунт или плащане имейл

en: How does it work?
bg_BG: Как работи това?

en: After successfully registered with our Affiliate program what you have to do just :
bg_BG: След успешно регистрирани с нашата партньорска програма какво трябва да направите само:

en: Fill your Affiliate Account Email or Payment Email in field above and Hit Connect button
bg_BG: Попълнете вашия партньорски акаунт имейл или плащане електронна поща в полето по-горе и натиснете свържете бутон

en: After connected you will see green connected status
bg_BG: След като свързани ще видите зелена свързани състояние

en: Check your gallery and you will find your affiliate link in the bottom of your gallery like in the right side screenshot
bg_BG: Проверете вашата галерия и вие ще намерите вашия филиал на връзката в долната част на вашата галерия като в дясната страна на екрана

en: Now when individuals follow that link and subsequently make a purchase, you will be credited for the transaction and you will receive a payout
bg_BG: Сега когато индивидите Следвайте тази връзка и след това да направят покупка, вие ще се кредитират за сделката и ще получите изплащане

en: Congratulations! You are ready to start to earn extra money with us :)
bg_BG: Поздравления! Вие сте готови да започнете да печелите допълнителни пари с нас :)

en: Media Categories
bg_BG: Медийни категории

en: AMAZING Pro Version DEMO
bg_BG: НЕВЕРОЯТНО Pro версия демонстрация

en: Upgrade to Pro Version
bg_BG: Надграждане до Pro версия

en: Media Options
bg_BG: Опции за медии

en: Media Type
bg_BG: Тип на носителя

en: Choose the item type.
bg_BG: Изберете типа на елемента.

en: Video Options
bg_BG: Опции за видео

en: Paste video URL to field below.
bg_BG: Поставяне на видео URL полето по-долу.

en: Video URL
bg_BG: видеовръзка

en: Video Size
bg_BG: Размер на видеото

en: If ON, video size will use the default settings on the control panel.
bg_BG: Ако се даде възможност на размера на видеото ще използва настройките по подразбиране на контролния панел.

en: Select Multiple Images
bg_BG: Изберете няколко изображения

en: Click Add Images button to select image from your Wordpress Media Library.
bg_BG: Щракнете върху Добавяне на изображения, да изберете изображение от вашия Wordpress медийната библиотека.

en: If ON, image which exceeds the specified size limit will be automatically resized. You can change image size limit through plugin control panel.
bg_BG: Ако разрешите, изображение, което надвишава определения лимит размер ще се преоразмерява автоматично. Можете да промените лимит за размера на изображението чрез контрол плъгин панел.

en: Use information of each image
bg_BG: Използвайте информацията на всяко изображение

en: If ON, each image will use individual title based on Wordpress Media informations. If OFF, this gallery will use title, sub title and description from Media Information below.
bg_BG: Ако се даде възможност на всеки образ ще използва индивидуална титла на базата на Wordpress медийни информации. Ако е забранено, тази галерия ще използва заглавието, под заглавие и описание от Media Информация по-долу.

en: Audio Options
bg_BG: Опции за аудио

en: Upload audio or paste audio URL on field below. Is it possible to use audio external source.
bg_BG: Качване на аудио или поставете аудио URL в полето по-долу. Възможно ли е да използваме аудио външен източник.

en: Audio Path
bg_BG: Аудио път

en: Select Image
bg_BG: Избор на Изображение

en: You can upload image with supported file types: jpg, jpeg, gif, png.
bg_BG: Можете да качите изображение с поддържаните типове файлове: jpg, jpeg, gif, png.

en: Image URL
bg_BG: url адрес на изображението

en: Select or upload your image.
bg_BG: Изберете или качете изображението си.

en: Media Information
bg_BG: Медийна информация

en: Input basic info for this media.
bg_BG: Въвеждане на основна информация за тази медия.

en: Media Title
bg_BG: Медиите заглавие

en: Enter a media title.
bg_BG: Въведете заглавие на медиите.

en: Media Subtitle
bg_BG: Медии субтитри

en: You can use this field for (ex: author, title track, etc.)
bg_BG: Можете да използвате това поле за (ex: автор, заглавие на песен и др.)

en: Check it Out!
bg_BG: Проверете го!

en: Just Like, Share or Subscribe and Get Free Updates
bg_BG: Точно като, споделят или да се абонирате и получавате безплатни актуализации

en: Video Tutorials
bg_BG: Видео уроци

en: New Plugin, check it out!
bg_BG: Нов плъгин, проверете го!

en: By %s
bg_BG: От  %s

en: Install %s now
bg_BG: Инсталирай %s

en: Install Now
bg_BG: Инсталирай сега

en: Update %s now
bg_BG: Актуализирай %s сега

en: Update Now
bg_BG: Актуализирай сега

en: This plugin is already installed and is up to date
bg_BG: Този плъгин е вече инсталиран и е актуална

[ctx: plugin]
en: Installed
bg_BG: Инсталирани

en: More information about %s
bg_BG: Повече информация за %s

en: More Details
bg_BG: Вижте Как

en: Last Updated:
bg_BG: Последна актуализация на:

en: %s ago
bg_BG: %s преди

en: Untested with your version of WordPress
bg_BG: Неизпитани с вашата версия на WordPress

en: <strong>Incompatible</strong> with your version of WordPress
bg_BG: <strong>Несъвместими</strong> с вашата версия на WordPress

en: <strong>Compatible</strong> with your version of WordPress
bg_BG: <strong>Съвместими</strong> с вашата версия на WordPress

en: UPGRADE to PRO
bg_BG: НАДГРАЖДАНЕ НА ПРО ВЕРСИЯ

en: Comparison
bg_BG: Сравнение

en: What's New
bg_BG: Какво ново

en: Getting Started
bg_BG: Как да започнете

en: Free Plugins
bg_BG: Свободен Плугинз

en: Premium Plugins
bg_BG: Премия плъгини

en: There are no complicated instructions for using Easy Media Gallery because this plugin designed to make all easy. Please watch the following video and we believe that you will easily to understand it just in minutes :
bg_BG: Не са сложни инструкции за използване на медия галерия за лесно, защото този плъгин за цел да направи лесно. Моля гледате следните видео и ние вярваме, че вие лесно ще да го разбере само в минути:

en: How to Create Simple Photo Albums
bg_BG: Как да създадем проста фотоалбуми

en: How to Create Simple Gallery
bg_BG: Как да създадем проста Галерия

en: Video Tutorials on Youtube Channel
bg_BG: Видео уроци по Youtube канал

en: Need Help?
bg_BG: Имате нужда от помощ?

en: Phenomenal Support
bg_BG: Феноменален поддръжка

en: Need Even Faster Support?
bg_BG: Нужда от още по-бързо помощ?

en: Just upgrade to <a target="_blank" href="https://ghozy.link/eqiz9">Pro version</a> and you will get Priority Support are there for customers that need faster and/or more in-depth assistance.
bg_BG: Само надграждане до <a target="_blank" href="https://ghozy.link/eqiz9">Pro версия</a> и вие ще получите приоритет подкрепа има за клиенти, които се нуждаят от помощ за по-бързо и по-задълбочено.

en: DEMO ( Video )
bg_BG: ДЕМО (видео)

en: This plugin comes with instructional training videos that walk you through every aspect of setting up your new media gallery. We recommend to following these videos to create new media. This user manual is only intended to be a reference guide.
bg_BG: Този плъгин идва с инструктаж обучение видеоклипове, които ви превеждат през всеки аспект от създаването си нова медия галерия. Ние препоръчваме да следвате тези клипове да създаде нови медии. Това ръководство за потребителя е предназначена само да бъде справочник.

[ctx: easy-media-gallery]
en: Add New Category
bg_BG: Добави нова категория

en: Add New Category
bg_BG: Добави нова категория

en: Edit Category
bg_BG: Редактирай категория

en: New Category
bg_BG: Нова категория

en: View Category
bg_BG: Преглед на Категория

en: Search Category
bg_BG: Търсене в категории

en: No Category found
bg_BG: Няма намерени категория

en: No Category found in Trash
bg_BG: Без категория, намерени в кошчето
