Easy Media Gallery v1.2.29 - en to nl_NL translation catalogue (102 entries)

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Donate
nl_NL: Doneer

en: Tutorials
nl_NL: Handleidingen

en: Rate Us
nl_NL: Stem op Ons

en: Add New Media
nl_NL: Nieuwe Media

en: Edit Media
nl_NL: Media bewerken

en: New Media
nl_NL: Nieuwe Media

en: View Media
nl_NL: Media weergeven

en: Search Media
nl_NL: Zoek in Media

en: No Media Found
nl_NL: Geen Media gevonden

en: No Media Found In Trash
nl_NL: Geen Media gevonden In Prullenbak

[ctx: column name]
en: Title
nl_NL: Titel

en: Thumbnails
nl_NL: Miniaturen

en: Categories
nl_NL: Categorieën

en: None
nl_NL: Geen

en: Overview
nl_NL: Overzicht

en: Use this widget to display your media as a widget.
nl_NL: Gebruik deze widget om uw media weergegeven als een widget.

en: Most Used
nl_NL: Meest Gebruikt

en: Sorter
nl_NL: Sorteerder

en: Simply drag the Media up or down and they will be saved in that order. Media at the top will appear first.
nl_NL: Sleep de Media omhoog of omlaag en zij zullen in die volgorde worden opgeslagen. Media aan de top zal eerst verschijnen.

en: We recommend you to enable plugin Auto Update so you will get the latest features and other important updates of Easy Media Gallery.<br />Click <a href="#"><strong><span id="doautoupdate">here</span></strong></a> to enable Auto Update.
nl_NL: We raden u aan plugin Auto Update zodat krijgt u de nieuwste functies en andere belangrijke updates van Easy Media Gallery.<br>Klik <a href="#"><strong><span id="doautoupdate">hier</span></strong></a> om de functie Automatische updates.

en: Demo
nl_NL: Demonstratie

en: Free Install Plugins
nl_NL: Gratis installeren Plugins

en: Premium Plugin
nl_NL: Premium Plugins

en: UPGRADE PRO VERSION
nl_NL: UPGRADE naar PRO

en: There was an error retrieving the list from the server. Please try again later.
nl_NL: Er was een fout in het ophalen van de extenties lijst van de server. Probeer later nogmaals.

en: Fill your Affiliate Account Email or Payment Email and press Connect button to start earn extra Money with us!
nl_NL: Vul uw Partner Account Email of Betaling e-mail en druk op de knop Verbinden om te beginnen met extra geld verdienen met ons!

en: Account Email or Payment Email
nl_NL: Account Email of Payment Email

en: How does it work?
nl_NL: Hoe werkt het?

en: After successfully registered with our Affiliate program what you have to do just :
nl_NL: Na succesvol geregistreerd bij ons affiliate programma wat je hoeft te doen gewoon:

en: Fill your Affiliate Account Email or Payment Email in field above and Hit Connect button
nl_NL: Vul uw Affiliate Account E-mail of e-mailbericht in het veld boven en Hit verbinding knop betaling

en: After connected you will see green connected status
nl_NL: Na verbonden ziet u groene status verbonden

en: Check your gallery and you will find your affiliate link in the bottom of your gallery like in the right side screenshot
nl_NL: Controleer uw galerie en u zult uw affiliate link in de bodem van uw galerie, zoals in de rechterkant screenshot

en: Now when individuals follow that link and subsequently make a purchase, you will be credited for the transaction and you will receive a payout
nl_NL: Nu wanneer individuen Volg deze link en vervolgens het maken van een aankoop, zal u worden gecrediteerd voor de transactie en ontvangt u een uitbetaling

en: Congratulations! You are ready to start to earn extra money with us :)
nl_NL: Gefeliciteerd! U bent klaar om te beginnen om extra geld te verdienen met ons :)

en: Media Categories
nl_NL: Media Categorieën

en: AMAZING Pro Version DEMO
nl_NL: VERBAZINGWEKKEND Pro versie DEMO

en: Upgrade to Pro Version
nl_NL: UPGRADE naar PRO

en: Media Options
nl_NL: Media Opties

en: Media Type
nl_NL: Media type

en: Choose the item type.
nl_NL: Kies het itemtype.

en: Video Options
nl_NL: Video opties

en: Paste video URL to field below.
nl_NL: Plak de video URL veld hieronder.

en: Video Size
nl_NL: Video opties

en: If ON, video size will use the default settings on the control panel.
nl_NL: Indien ingeschakeld, zal video-formaat de standaard instellingen te gebruiken op het bedieningspaneel.

en: Select Multiple Images
nl_NL: Selecteer meerdere afbeeldingen

en: Click Add Images button to select image from your Wordpress Media Library.
nl_NL: Klik op Toevoegen Images knop om de afbeelding te selecteren uit uw Wordpress Media Library.

en: If ON, image which exceeds the specified size limit will be automatically resized. You can change image size limit through plugin control panel.
nl_NL: Als ON, zal beeld dat de opgegeven limiet overschrijdt automatisch verkleind. U kunt beeldgrootte limiet te veranderen door middel van plug-control panel.

en: Use information of each image
nl_NL: Gebruik informatie van elk beeld

en: If ON, each image will use individual title based on Wordpress Media informations. If OFF, this gallery will use title, sub title and description from Media Information below.
nl_NL: Als ON, zal elk beeld individuele titel op basis van Wordpress Media informatie te gebruiken. Indien OFF, zal deze galerij titel, sub-titel en beschrijving gebruiken van Media Informatie hieronder.

en: Audio Options
nl_NL: Audio Opties

en: Upload audio or paste audio URL on field below. Is it possible to use audio external source.
nl_NL: Uploaden audio of plak de URL van de audio op veld hieronder. Is het mogelijk om gebruik van externe audiobron.

en: Audio Path
nl_NL: Audio URL

en: Select Image
nl_NL: Selecteer een foto

en: You can upload image with supported file types: jpg, jpeg, gif, png.
nl_NL: U kunt afbeelding uploaden met ondersteunde bestandstypen: jpg, jpeg, gif, png.

en: Image URL
nl_NL: Afbeeldings-URL

en: Select or upload your image.
nl_NL: Selecteer of upload uw afbeelding

en: Media Information
nl_NL: Informatie voor de media

en: Input basic info for this media.
nl_NL: Input basic info voor deze media.

en: Media Title
nl_NL: Titel

en: Enter a media title.
nl_NL: Voer een mediatitel in.

en: Media Subtitle
nl_NL: Media ondertitel

en: You can use this field for (ex: author, title track, etc.)
nl_NL: U kunt dit veld voor (ex: auteur, titeltrack, enz.)

en: Check it Out!
nl_NL: Kijk hier eens!

en: Just Like, Share or Subscribe and Get Free Updates
nl_NL: Net zoals, delen of Abonneer nu en ontvang gratis Updates

en: New Plugin, check it out!
nl_NL: Nieuwe Plugin, check it out check!

en: By %s
nl_NL: Van %s

en: Install %s now
nl_NL: Installeer %s nu

en: Install Now
nl_NL: Installeer nu

en: Update %s now
nl_NL: Installeer %s nu

en: Update Now
nl_NL: Update nu

[ctx: plugin]
en: Installed
nl_NL: Geïnstalleerd

en: More information about %s
nl_NL: Meer informatie over %s

en: More Details
nl_NL: Meer details

en: Last Updated:
nl_NL: Laatste Update:

en: %s ago
nl_NL: %s Geleden

en: Untested with your version of WordPress
nl_NL: Niet getest met uw versie van WordPress

en: <strong>Incompatible</strong> with your version of WordPress
nl_NL: <strong>Onverenigbaar is</strong> met uw versie van WordPress

en: <strong>Compatible</strong> with your version of WordPress
nl_NL: <strong>Compatibel</strong> met uw versie van WordPress

en: UPGRADE to PRO
nl_NL: UPGRADE naar PRO

en: Comparison
nl_NL: Vergelijking

en: What's New
nl_NL: Wat is nieuw

en: Getting Started
nl_NL: Aan de slag

en: Free Plugins
nl_NL: Gratis plugins

en: There are no complicated instructions for using Easy Media Gallery because this plugin designed to make all easy. Please watch the following video and we believe that you will easily to understand it just in minutes :
nl_NL: Er zijn geen ingewikkelde aanwijzingen voor het gebruik van Easy Media Galerij, omdat deze plugin is ontworpen om alle gemakkelijk te maken. Bekijk de volgende video en wij geloven dat u gemakkelijk zult om het te begrijpen alleen in minuten:

en: How to Create Simple Photo Albums
nl_NL: Hoe maak je eenvoudig foto-Albums

en: How to Create Simple Gallery
nl_NL: Het maken van eenvoudige Gallery

en: Video Tutorials on Youtube Channel
nl_NL: Video Tutorials op Youtube Channel

en: Need Help?
nl_NL: Hulp nodig?

en: Phenomenal Support
nl_NL: Fenomenale Ondersteuning

en: Get Notified of Addons Releases
nl_NL: Blijf op de hoogte van Addons Releases

en: DEMO ( Video )
nl_NL: DEMO (Video)

en: This plugin comes with instructional training videos that walk you through every aspect of setting up your new media gallery. We recommend to following these videos to create new media. This user manual is only intended to be a reference guide.
nl_NL: Deze plugin wordt geleverd met instructie training video's die u door elk aspect van het opzetten van uw nieuwe Mediagalerij lopen. We raden aan het volgen van deze video's te maken van nieuwe media. Deze handleiding is alleen bedoeld als leidraad.

en: No valid changelog was found.
nl_NL: Er is geen geldig Changelog gevonden.

[ctx: easy-media-gallery]
en: Add New Category
nl_NL: Nieuwe categorie toevoegen

en: Add New Category
nl_NL: Nieuwe categorie toevoegen

en: Edit Category
nl_NL: Categorie bewerken

en: New Category
nl_NL: Nieuwe Categorie

en: View Category
nl_NL: Bekijk Categorie

en: Search Category
nl_NL: Zoek categorie

en: No Category found
nl_NL: Geen categorie gevonden

en: No Category found in Trash
nl_NL: Geen Categorie gevonden in Trash
