Easy Media Gallery v1.2.29 - en to nb_NO translation catalogue (90 entries)

en: Settings
nb_NO: Innstillinger

en: Add New Media
nb_NO: Legg New Media

en: Edit Media
nb_NO: Rediger Bilde

en: New Media
nb_NO: Legg New Media

en: View Media
nb_NO: Vis Media

en: Search Media
nb_NO: Søk Media

en: No Media Found
nb_NO: Legg New Media

en: No Media Found In Trash
nb_NO: Ingen medier i papirkurven

[ctx: column name]
en: Title
nb_NO: Tittel

en: Thumbnails
nb_NO: Miniatyrbilder

en: Categories
nb_NO: Kategorier

en: None
nb_NO: Ingen

en: Overview
nb_NO: Introduksjon

en: Use this widget to display your media as a widget.
nb_NO: Bruk denne widgeten til å vise dine media som en widget.

en: Simply drag the Media up or down and they will be saved in that order. Media at the top will appear first.
nb_NO: Bare dra Media opp eller ned, og de vil bli lagret i den rekkefølgen. Media øverst vises først.

en: We recommend you to enable plugin Auto Update so you will get the latest features and other important updates of Easy Media Gallery.<br />Click <a href="#"><strong><span id="doautoupdate">here</span></strong></a> to enable Auto Update.
nb_NO: Vi anbefaler at du aktiverer plugin Automatisk oppdatering slik at du vil få de nyeste funksjonene og andre viktige oppdateringer av Easy Media Gallery. <br /> Klikk <a href="#"><strong><span id="doautoupdate">her</span></strong></a> for å aktivere automatisk oppdatering.

en: Demo
nb_NO: demonstrere

en: Free Install Plugins
nb_NO: Installer utvidelser

en: UPGRADE PRO VERSION
nb_NO: Oppgrader til Pro

en: There was an error retrieving the list from the server. Please try again later.
nb_NO: Det var en feil ved henting listen fra serveren. Prøv igjen senere.

en: Fill your Affiliate Account Email or Payment Email and press Connect button to start earn extra Money with us!
nb_NO: Fyll Affiliate konto E-post eller betaling E-post og trykk på Koble til for å starte tjene ekstra penger med oss!

en: Account Email or Payment Email
nb_NO: Konto E-post eller betaling E-post

en: How does it work?
nb_NO: Hvordan fungerer det?

en: After successfully registered with our Affiliate program what you have to do just :
nb_NO: Etter vellykket registrert med vår Affiliate program hva du har å gjøre nettopp:

en: Fill your Affiliate Account Email or Payment Email in field above and Hit Connect button
nb_NO: Fyll Affiliate konto E-post eller betaling E-post i feltet over og Hit tilkoblingsknappen

en: After connected you will see green connected status
nb_NO: Etter tilkoblet vil du se grønn tilkoblet status

en: Check your gallery and you will find your affiliate link in the bottom of your gallery like in the right side screenshot
nb_NO: Sjekk galleriet, og du vil finne din affiliate link i bunnen av galleriet som i høyre side skjermbilde

en: Now when individuals follow that link and subsequently make a purchase, you will be credited for the transaction and you will receive a payout
nb_NO: Nå når folk følger denne linken og deretter foreta et kjøp, vil du bli kreditert for transaksjonen, og du vil motta en utbetaling

en: Congratulations! You are ready to start to earn extra money with us :)
nb_NO: Gratulerer! Du er klar til å begynne å tjene ekstra penger med oss ​​:)

en: AMAZING Pro Version DEMO
nb_NO: AMAZING Pro versjon DEMO

en: Upgrade to Pro Version
nb_NO: Oppgrader til Pro-versjon

en: Media Options
nb_NO: Medie alternativer

en: Media Type
nb_NO: Mediatype

en: Choose the item type.
nb_NO: Velg elementtypen.

en: Paste video URL to field below.
nb_NO: Lim inn video URL til feltet nedenfor.

en: Video URL
nb_NO: Video lenke

en: Video Size
nb_NO: video Size

en: If ON, video size will use the default settings on the control panel.
nb_NO: Dersom PÅ, vil bildestørrelsen bruke standardinnstillingene på kontrollpanelet.

en: Select Multiple Images
nb_NO: Velg flere bilder

en: Click Add Images button to select image from your Wordpress Media Library.
nb_NO: Klikk på Legg til bilder for å velge bilde fra din Wordpress mediebiblioteket.

en: Full-size image control
nb_NO: Full-size bildekontroll

en: If ON, image which exceeds the specified size limit will be automatically resized. You can change image size limit through plugin control panel.
nb_NO: Hvis PÅ, vil bildet som overskrider den angitte størrelsen grensen automatisk skaleres. Du kan endre bildestørrelse grense gjennom plugin kontrollpanelet.

en: Use information of each image
nb_NO: Bruke informasjon på hvert bilde

en: If ON, each image will use individual title based on Wordpress Media informations. If OFF, this gallery will use title, sub title and description from Media Information below.
nb_NO: Dersom PÅ, bil hvert bilde kan du bruke individuelle tittelen basert på Wordpress Media opplysninger. Hvis OFF, vil dette galleriet bruke tittelen, sub tittel og beskrivelse fra Media Informasjon nedenfor.

en: Upload audio or paste audio URL on field below. Is it possible to use audio external source.
nb_NO: Last opp lyd eller lim lyd URL på feltet under. Er det mulig å bruke lyd ekstern kilde.

en: Select Image
nb_NO: Velg bilde

en: You can upload image with supported file types: jpg, jpeg, gif, png.
nb_NO: Du kan laste opp bilde med støttede filtyper: jpg, jpeg, gif, png.

en: Image URL
nb_NO: Bilde-URL

en: Select or upload your image.
nb_NO: Velg eller last opp ditt bilde.

en: Media Information
nb_NO: medieinformasjon

en: Input basic info for this media.
nb_NO: Input grunnleggende info for dette mediet.

en: Media Title
nb_NO: Media Tittel

en: Enter a media title.
nb_NO: Skriv inn en media tittel.

en: You can use this field for (ex: author, title track, etc.)
nb_NO: Du kan bruke dette feltet for (ex: forfatter, tittelsporet, etc.)

en: Check it Out!
nb_NO: Sjekk det ut

en: Just Like, Share or Subscribe and Get Free Updates
nb_NO: Just Like, Share eller Abonner og få gratis oppdateringer

en: New Plugin, check it out!
nb_NO: Ny Plugin, sjekk den ut!

en: By %s
nb_NO: Av %s

en: Install %s now
nb_NO: Installer %s nå

en: Install Now
nb_NO: Installere nå

en: Update %s now
nb_NO: Oppdater%s nå

en: Update Now
nb_NO: Oppdater nå

[ctx: plugin]
en: Installed
nb_NO: Installert

en: More information about %s
nb_NO: Mer informasjon om %s

en: More Details
nb_NO: Flere detaljer

en: Last Updated:
nb_NO: sist oppdatert

en: %s ago
nb_NO: %s siden

en: %s download | %s downloads
nb_NO[0]: %s nedlasting
nb_NO[1]: %s nedlasting

en: Untested with your version of WordPress
nb_NO: Utestet med din versjon av WordPress

en: <strong>Incompatible</strong> with your version of WordPress
nb_NO: <strong>Uforenlig</strong> med din versjon av WordPress

en: <strong>Compatible</strong> with your version of WordPress
nb_NO: <strong>Kompatibelt</strong> med din versjon av WordPress

en: UPGRADE to PRO
nb_NO: Oppgrader til PRO

en: Comparison
nb_NO: Sammenligning

en: What's New
nb_NO: Hva er nytt

en: Getting Started
nb_NO: Kom i gang

en: Free Plugins
nb_NO: Gratis Utvidelser

en: There are no complicated instructions for using Easy Media Gallery because this plugin designed to make all easy. Please watch the following video and we believe that you will easily to understand it just in minutes :
nb_NO: Det er ingen kompliserte instruksjoner for hvordan du bruker Easy Media Gallery fordi denne plugin utviklet for å gjøre alt enkelt. Vennligst se videoen, og vi tror at du vil lett å forstå det bare i minutter:

en: How to Create Simple Photo Albums
nb_NO: Hvordan lage enkle Fotoalbum

en: How to Create Simple Gallery
nb_NO: Hvordan lage enkle Gallery

en: Video Tutorials on Youtube Channel
nb_NO: Video tutorials på Youtube Channel

en: DEMO ( Video )
nb_NO: DEMO (Video)

en: This plugin comes with instructional training videos that walk you through every aspect of setting up your new media gallery. We recommend to following these videos to create new media. This user manual is only intended to be a reference guide.
nb_NO: Dette programtillegget kommer med instruksjonsopplæringsvideoer som du gjennom alle aspekter ved å sette opp den nye mediegalleriet. Vi anbefaler å følge disse videoene for å skape nye medier. Denne bruksanvisningen er kun ment å være en referanse guide.

[ctx: easy-media-gallery]
en: Add New Category
nb_NO: Ny kategory

en: Add New Category
nb_NO: Ny kategory

en: Edit Category
nb_NO: Redigér kategori

en: New Category
nb_NO: Ny kategori

en: View Category
nb_NO: Vis kategori

en: Search Category
nb_NO: Søk i kategori

en: No Category found
nb_NO: Ingen Kategori funnet

en: No Category found in Trash
nb_NO: Nei Kategori funnet i papirkurven
